Broń i przedmioty

Elfie Usta - tekst archiwalny

15 sierpnia 2007
Ten plugawy przedmiot uczynił Balaka jednym z największych wrogów Elfów wysokiego rodu. Przez niego elfy ciągle szukają Czarnoksiężnika Cienia, który go stworzył. Pragną zabić tego szaleńca.

Elfie usta były niegdyś ustami pięknej, młodej dziewczyny, córki jednego ze starych weteranów wojen Braterskich. Miała ona urodziwy głos, który leczył najgłębsze rany w sercu każdej istoty… Balak, podróżując po świecie, usłyszał ten głos. Niewiele brakowało, płakałby ze szczęścia, że znajduje się w tym miejscu. Ale powstrzymał się i szybko unicestwił te elfie dzieciątko. Jednakże mężczyzna zakochał się w tym głosie. Podjął decyzję. Wyrwał głowie język i obciął usta. Następnie spędził wiele nocy, aby uwiecznić ten głos. Udało mu się. Jednakże Czarnoksiężnik wyrzucił ten spaczony twór. Nie mógł zdzierżyć, że tak piękny głos należał do Elfki.

Amulet ten daje właścicielowi niesamowitą determinację dążenia do celu. Wszystkie rzuty na strach itp. są o połowę łatwiejsze. W sytuacjach, gdy posiadacz tego amuletu jest spanikowany i gotowy do ucieczki, słyszy piękny głos, który go uspokaja.
KOMENTARZE (1) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kristof Dernhest Eidenfel 15 sie 2007, 14:56
Dość ciekawe, trochę krótko opisane, ale znacznie lepiej niż hełm twojego autorstwa. Bardzo fajny rysunek.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 maja 2019, 07:36 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka